Rozmiary Hugo Boss

Niemiecka marka Hugo Boss zajmująca się przede wszystkim produkcją oraz sprzedażą perfum, odzieży damskiej i męskiej, a także obuwia. Marka Hugo Boos założona została w Niemczech przez Hugo Ferdinanda Bossa z początkiem XX wieku, a dokładniej w roku 1924. Marka Hugo Boss oferuje odzież i obuwie z półki premium. Wysoka jakość materiałów, nowoczesny trend oraz własna linia ubrań. W poniższych tabelach rozmiarów Hugo Boss znajdziecie to co najważniejsze podczas zakupów. Rozmiarówka zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Tabela rozmiarów Hugo Boss




Odzież damska Hugo Boss

XXSXSSMLXLXXLXXXL
DE/CH/AT/BE/ES3234363840424446
UK4681012141618
Italy3638404244464850
France3436384042444648
USA02468101214
Biust788286909498102106
Talia6064687276808488
Biodro86909498102106110114
Długośc od ramienia77.678.37979.780.481.181.882.5
Wewnętrzna długość nogi8585858585858585

Odzież męska Hugo Boss

Europe88909498102106110
UK34L36L38L40L42L44L46L
USA34L36L38L40L42L44L46L
Rozmiar181184187190193195197
Klatka piersiowa919497101105109113
Talia76798286909498
Biodro929598102106110114
Długość od ramienia85.187899192.894.395.8
Wewnętrzna długość nogawki86878889909192

Obuwie Hugo Boss

Rozmiar Europe3939½4040½4141½4242½4343½4444½4545½4646½4748
Rozmiar UK567891010½1111½1212½1314
Rozmiar USA67891010½1111½1212½1313½1415
Długość stopy (cm)25/25.225.3/25.625.7/25.926/26.326.3/26.626.7/26.927/27.227.3/27.627.7/27.928/28.228.3/28.628.7/28.929/29.229.3/29.629.7/29.930/30.230.3/30.630.7/30.9

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Ocen: 18 / Średnia: 4,72 na 5)
Loading...