Kalkulator kredytu samochodowego – koszty widoczne jak na dłoni!

Kupujesz nowy samochód na kredyt? Sprawdź, co do zaoferowania ma Volkswagen Financial Services, który stworzył specjalny produkt – kredyt EasyDrive! Dzięki specjalnemu kalkulatorowi kredytu samochodowego szybko i łatwo dobierzesz parametry, które spełniają Twoje oczekiwania i kupisz auto swoich marzeń!

Kalkulator kredytu samochodowego pomoże rozwiać wątpliwości

Dziś nie trzeba wykonywać wyliczeń samodzielnie, a i tak większość klientów nie jest pewna, czy nie pomyliła się w obliczeniach. Kalkulator kredytu samochodowego wyliczy wszystko szybko i bezbłędnie, dzięki czemu po kilku kliknięciach możesz sprawdzić, czy auto, które sobie wymarzyłeś, jest w zasięgu Twoich finansowych możliwości. Spójrz zatem na przykłady, by przekonać się, jakie to proste.

Przykładowe wyliczenia dla Volkswagena Polo

Za przykład do wyliczeń niech posłuży Volkswagen Polo. Aby poznać wysokość raty Kredytu EasyDrive, do kalkulatora kredytu samochodowego wpisz:

  • cenę auta,
  • długość okresu kredytowania,
  • wysokość wkładu własnego podawaną jako procent wartości pojazdu,
  • roczny limit przebiegu samochodu.

Przykładowy Volkswagen Polo z silnikiem o poj. 1.6 l TDI w wersji wyposażenia Trendline kosztuje 65 390 zł. Wpisujemy tę kwotę do kalkulatora, a oprócz niej ustalamy, że:

  • umowa kredytowa trwać będzie 4 lata,
  • wysokość wkładu własnego wyniesie 30 proc. wartości auta,
  • a roczny limit przebiegu to 20 tys. km.

Jedno kliknięcie i kalkulator kredytu samochodowego już podaje, że przy takich założeniach miesięczna rata za to auto wyniesie 499 zł.

Kredyt z zerowym wkładem własnym?

A teraz zmień jedno kryterium tak, żeby nie wpłacać żadnych pieniędzy na samym początku umowy – czyli obniż wysokość wkładu własnego do 0 proc. Pozostałe wskaźniki natomiast pozostaw bez zmian. Jaki jest efekt takiego działania? Otóż kalkulator pokazuje ratę w kwocie 977 zł.

Doposaż swoje auto w prestiżowe dodatki

Widząc tak niskie raty, możesz pokusić się o dołożenie kilku gadżetów do jego wyposażenia. Mogą to być:

  • Pakiet Komfort, na który składają się: system Park Pilot – czujniki parkowania z przodu i z tyłu z wizualizacją odległości na ekranie radia; kierownica multifunkcyjna z tworzywa sztucznego oraz autoalarm z niezależnym zasilaniem (Back-up-Horn), funkcją dozoru wnętrza i czujnikiem przechyłu;
  • podłokietnik z przodu.

Łączna cena doposażenia to 2 850 zł. Volkswagen Polo, będzie teraz kosztował 68 240 zł. Jak to zmieni miesięczną ratę, jeśli pozostałe warunki umowy pozostaną takie same, jak przy pierwszym wyliczeniu? Wyniesie ona 521 zł, czyli zwiększy się w stosunku do pierwszej kalkulacji o 22 zł, a do drugiej o 43 zł.

Tego typu kalkulacji można wykonać naprawdę wiele. Każdy zainteresowany zakupem nowego samochodu na kredyt, może skorzystać z kalkulatora kredytu samochodowego od Volkswagen Financial Services, wybrać auto oraz dopasować miesięczną ratę do swoich potrzeb i możliwości.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Ocen: 2 / Średnia: 5,00 na 5)
Loading...