Rozmiary ONLY

Duńska marka ONLY pojawiała się na polskim rynku odzieżowym w 2014 roku i pozostała po dziś dzień. Odzież marki ukierunkowana jest przede wszystkim do kobiet – młodych, niezależnych i będących z najnowszymi trendami odzieżowymi. Firma powstała w 1995 roku w Danii. Marka ONLY zastąpiła na polskim rynku inną znaną markę – Vero Moda.

Produkty marki Only to przede wszystkim wykorzystanie jeansowego materiały – nie w spodniach, ale m.in. w kurtkach, spódnicach czy kamizelkach. W sklepach ONLY kobiety znajdą modowe trendy w postaci bluz, koszulek, spodni czy ciekawych sukienek. Odzież damska marki ONLY spełnia oczekiwania każdej kobiety ze względu na linie odzieżowe, które projektuje z przesłaniem do każdej kobiety. Nie ważne czy ubierasz się luźno, elegancko czy na styl codzienny. Wszystkie linie odzieżowe dostępne są w ofercie ONLY. Poniżej znajdziecie tabele z rozmiarami ONLY, abyście mogły dopasować idealnie swoje wymiary ciała do rozmiarówki tej marki.

Tabela rozmiarów ONLY




Konwersja rozmiarów

EU3234363840424446
NumeryczneXSSMLXLXXL
UK/AU4681012141618
US/CA02468101214
FR/ES3436384042444648
IT3638404244464850
Jeans25262728293031323334

Rozmiary numeryczne odzieży ONLY

Rozmiar32343638404244
Klatka piersiowa (cm)808286909498102
Pod klatką piersiową (cm)65677175798387
Talia (cm)60626670747882
Biodra (cm)87899397101105109
Rękaw (mierzony od szyi)77,5787980818282,5

Rozmiary spodni i jeans’ów ONLY

Rozmiar2425262728293031323334
Talia57,56062,56567,57072,57577,58082,5
Biodra84,58789,59294,59799,5102104,5107109,5
Nogawka »30«7474747474747474747474
Nogawka »32«7979797979797979797979
Nogawka »34«8484848484848484848484
Nogawka »36«8989898989898989898989

Rozmiary odzieży Online

RozmiarXSSMLXLXXL
Klatka piersiowa80849096102109
Pod klatką piersiową656975818794
Talia606470768289
Biodra879197103109116
Rękaw787980818282

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Ocen: 22 / Średnia: 4,14 na 5)
Loading...