Regulamin

Będąc użytkownikiem serwisu rozmiary.com.pl akceptujesz zasady w nim obowiązujące. Wszystkie informacje oraz regulacje zostały zapisane w poniższych akapitach.

Polityka Prywatności

Google Analytics

Strona internetowa rozmiary.com.pl korzysta z usługi Google Analytics firmy Google, Inc., których celem jest analiza statystyk oglądalności witryny rozmiary.com.pl. W związku z tym podczas wizyt na stronie automatycznie zbietane są dane Twojej wizyty m.in. adres IP, lokalizacja, typ przeglądarki, typ urządzenia, itp. Wszystkie działania odbywają się poprzez wykorzystaniu plików tzw. „cookies” zapisywanych na Twoim komputerze.

Reklamy

Reklamy pojawiające się na naszej stornie rozmiary.com.pl pochodzą z serwisów zewnętrznych poprzez skrypt Google AdSense lub są artykułami sponsorowanymi. Dostawca reklam, czyli Google AdSense wykorzystuje specjalny skrytp, który personalizuje reklamy pod danego użytkownika, wszystko odbywa się poprzez wykorzystanie plików tzw. „cookies”. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów w tym temacie zalecamy zapoznanie się z tematem „Ustawienia personalizacji reklam w tagach reklam wydawcy Google”.

Wyłączenie odpowiedzialności

Wszelkie informacje zawarte na stronie rozmiary.com.pl mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią ani oferty, ani rekomendacji. W przypadku rozmiarów mogą pojawić się drobne różnice w zależności od zmiany rozmiarówki, typu obuwia czy odzieży. Publikowane treści oraz artykuły są informacjami wyszukiwanymi w Internecie. Wykorzystanie informacji zawartych na stronie jest wykonane na własną odpowiedzialność.