Rozmiary Ellesse

Włoska marka Ellesse założona w 1959 roku, a od 1987 roku we własności brytyjskiej prywatnej spółki Pentland Group zarządzającej markami na całym świecie. Założycielem marki był Leonarda Servadio. Jego marka dopiero w latach 70 XX wieku zyskała na popularności i rozkwicie. Obecnie głównym nurtem marki Ellesse jest połączenie sportu oraz mody. Luźne ciekawe i modne kroje wraz z kolorowymi i stonowanymi tkaninami. Produkty Ellesse przypadają do gustu nie jednej osobie wielbiącej luźny, sportowy i miejski styl.

Tabela rozmiarów Ellesse




Męska rozmiarówka odzieży Ellesse

RozmiarXSSMLXLXXL
Klatka piersiowa (cale)34-3636-3838-4040-4242-4444-46
Klatka piersiowa (cm)86.5/91.591.5/96.596.5/102102/107107/112112/117
Talia (cale)283032343638
Talia (cm)7176818691.596.5
Długość nogawki (cale)3131.53232.53333.5
Długość nogawki (cm)798081828384

Męskie obuwie Ellesse

Rozmiar UK6789101112
Rozmiar EU39.540.5424344.54647
Rozmiar US78910111213
Długość wkładki (mm)245255260270280290295
Rozmiar (cm)24.625.426.527.12829.130
Rozmiar (cale)9.71010.410.71111.511.8

Damska rozmiarówka odzieży Ellesse

RozmiarXXSXSSMLXL
Rozmiar UK6810121416
Rozmiar EU343638404244
Klatka piersiowa (cale)303234363840
Klatka piersiowa (cm)768186.591.596.5101.5
Talia (cale)242628303234
Talia (cm)6166717681.586.5
Długość nogawki (cale)313131313131
Długośc nogawki (cm)797979797979

Damskie rozmiary obuwia Ellesse

Rozmiar UK3456789
Rozmiar EU35.5373839.540.54243
Rozmiar US567891011
Długość wkładki (mm)220230235245255260270
Rozmiar (cm)22.723.824.325.425.826.727.4
Rozmiar (cale)8.99.39.61010.210.510.8

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Ocen: 15 / Średnia: 5,00 na 5)
Loading...