Rozmiary Reserved

Założona w 1998 roku Polska marka odzieżowa z siedzibą na pomorzu – Gdańsk. Reserved należy do spółki LPP S.A., w której znajdują się jeszcze takie marki odzieżowe jak Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay. Marka Reserved w swoich projektach i kolekcjach odzieżowych dąży za aktualną modą i trendami. W kolekcjach tej marki znajdziemy zarówno eleganckie marynarki, piękne spódnice, jak i również świetne spodnie dresowe, ciekawe T-shirty z nadrukami czy piękną bieliznę na wieczór. Reserved stara się sprostać wyzwaniu swoich klientów mając w odpowiedzi to, co aktualnie szukają klienci. Oferta skierowana zarówno dla mężczyzn, kobieta, jak i dzieci w każdym wieku. Kolekcje dostępne są na każdą porę roku.

Rozmiary odzieży damskiej Reserved

RozmiarXSSMLXL
EUR34363840424446
GB681012141618
US46810121416
Obwód klatki piersiowej (cm)84889296100104108
Obwód w talii (cm)64687276808488
Obwód w biodrach (cm)909498102106110114
Dł. wewnętrzna nogawki (cm)82/8682/8682/8682/8682/8682/8682/86

Rozmiary jeansy damskie Reserved

Obwód w talii w calach (W)3234363840424446
Obwód w talii (cm)6264687276808488
Obwód w biodrach (cm)88909498102106110114

Rozmiary butów damskich Reserved

EUR363738394041
UK3,54,555,56,57
Długość stopy (cm)232424,5252626,5

Rozmiary koszul męskich Reserved

SUPER SLIM – EUR (cm)
RozmiarXS/39S/40M/41L/42XL/43XXL/44
Obwód kołnierza37,53940,54243,545
Długość produktu68.57173,5767778
Obwód w klatce piersiowej9298104110116122
Obwód w talii828894100106112
Dolny obwód koszuli9096102108114120
SLIM – EUR (cm)
RozmiarXS/39S/40M/41L/42XL/43XXL/44
Obwód kołnierza38.54041,54344,546
Długość produktu69,5-72,572-7574,5-77,577-8078-8179-82
Obwód w klatce piersiowej96102108114120126
Obwód w talii869298104110116
Dolny obwód koszuli9298104110116122
REGULAR – EUR (cm)
RozmiarXS/39S/40M/41L/42XL/43XXL/44
Obwód kołnierza38,54041,54344,546
Długość produktu70,5-73,573-7675,5-78,578-8179-8280-83
Obwód w klatce piersiowej100106112118124130
Obwód w talii9096102108114120
Dolny obwód koszuli96102108114120126

Rozmiary spodni męskich Reserved

SKINNY – EUR (cm)
Rozmiar28293031323334
Obwód w talii75-7777,5-79,580-8282,5-84,585-8787,5-89,590-92
Obwód w biodrach90-9292,5-9494,5-9797-99100-103102,5-105104,5-107
Obwód dołu nogawki28-3028-3028-3129-3130-3231-3332-34
SLIM – EUR (cm)
Rozmiar28293031323334
Obwód w talii75-7777,5-79,580-8282,5-84,585-8787,5-89,590-92
Obwód w biodrach94-9797-9999-101,5101,5-104104-106106-108,5108,5-111
Obwód dołu nogawki29-3231-3232-3333-3434-3535-3636-37
REGULAR – EUR (cm)
Rozmiar2930313233343638
Obwód w talii77-81,582-8484,5-86,587-8989,5-91,592-9497-99102-104
Obwód w biodrach99-101101-104104-106106-108108-111111-114115-118120-123
Obwód dołu nogawki34-3535-3636-3737-3838-3939-4040-4141-43
JOGGER – EUR (cm)
Rozmiar2930313233343638
Obwód w talii73-7676-7878-8181-8383-8686-8891-9396-98
Obwód w biodrach99-102102-104104-106106-109109-111111-114115-119121-124
Obwód dołu nogawki33-3434-3534-3634-3735-3836-3838-4040-42

Rozmiary jeansy męskie Reserved

SKINNY – EUR (cm)
Rozmiar28293031323334
Obwód w talii73-7575,5-77,578-8080,5-82,583-8585,5-87,588-90
Obwód w biodrach86-8888-9091-9393-9595-9797-9999-101
Obwód dołu nogawki25-2726-2827-2928-3029-3130-3231-33
SLIM – EUR (cm)
Rozmiar28293031323334
Obwód w talii75-7777,5-79,580-8282,5-84,585-8787,5-89,590-92
Obwód w biodrach91-9393-9595-9797-99100-102102-104104-106
Obwód dołu nogawki29-3231-3232-3333-3434-3535-3636-37
REGULAR – EUR (cm)
Rozmiar2930313233343638
Obwód w talii78-8080,5-82,583-8585,5-87,588-9090,5-92,595,5-97,5100,5-102,5
Obwód w biodrach96,5-98,598,5-101101-103103-105105-107107,5-109,5111,5-114116-118
Obwód dołu nogawki35-3636-3737-3838-3939-4040-4142-4344-45

Rozmiary T-shirt i polo męskie Reserved

T-shirt – SLIM – EUR (cm)
RozmiarSMLXLXXL
Obwód w klatce piersiowej96100104110116
Długość produktu6870727476
T-shirt – REGULAR – EUR (cm)
RozmiarSMLXLXXL
Obwód w klatce piersiowej104108112118124
Długość produktu7072747678
T-shirt (długi rękaw / longsleeve) – SLIM – EUR (cm)
RozmiarSMLXLXXL
Obwód w klatce piersiowej9498102108114
Długość produktu6870727476
Polo – SLIM – EUR (cm)
RozmiarSMLXLXXL
Obwód w klatce piersiowej9498102108114
Długość produktu6870727476

Rozmiary bluz męskich Reserved

EUR (cm)
RozmiarXSSMLXLXXL
Obwód w klatce piersiowej94-106100-112106-118112-124118-130124-136
Długość produktu66-6868-7070-7272-7473-7574-76

Rozmiary butów męskich Reserved

EUR4142434445
UK7891010,5
Długość stopy (cm)26,5272828,529

Rozmiary dziecięce odzieży Reserved

WiekNewborn1-3 m.3-6 m.6-9 m.9-12 m.12-18 m.
Wzrost (cale)2224,5272931,534
Wzrost (cm)566268748086
Obwód w klatce piersiowej (cm)38,54345474951
Obwód w talii (cm)38,54345474950
Obwód w biodrach (cm)374244,54749,552
Wiek1,5-22-33-44-55-66-77-8
Wzrost (cale)3638,54143,545,54850,5
Wzrost (cm)9298104110116122128
Obwód w klatce piersiowej (cm)53555759616365
Obwód w talii (cm)50525455565758
Obwód w biodrach (cm)5456,55961,56466,569,5
Wiek8910111213
Wzrost (cale)535557,5606264,5
Wzrost (cm)134140146152158164
Obwód w klatce piersiowej (cm)687174778083
Obwód w talii (cm)6061,5636566,568
Obwód w biodrach (cm)747780848688

Pamiętaj, że powyższe rozmiarówki nie stanowią podstawy do wyboru rozmiaru. Tabela z rozmiarami jest uniwersalną informacją. Najlepiej wybrać się do sklepu Reserved i dokonać pomiarów na własnym ciele. Kolekcje odzieżowe różnią się krojem, fasonem czy delikatnie długością/szerokością. Jeśli potrzebujesz dodatkowych rozmiarówek możesz sprawdzić także:

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Ocen: 15 / Średnia: 4,73 na 5)
Loading...