ING Bank Śląski sesje przychodzące i wychodzące

Sesją przychodzącą jest czas, w którym wpływają do ING Bank Śląski pieniądze na konto. Zazwyczaj są to trzy realizacje w ciągu jednego dnia roboczego. Sesją wychodzącą natomiast, jest godzina o której z ING Bank Śląski pieniądz opuszczają konto nadawcy. Także są to trzy realizacje w ciągu jednego dnia roboczego.

Sesje przelewów ING Bank Śląski
Sesje wychodzące ING Bank Śląski

  • Godzina 08:10
  • Godzina 11:30
  • Godzina 14:30

Sesje przychodzące ING Bank Śląski

  • Godzina 11:00
  • Godzina 15:00
  • Godzina 17:30

Komercyjny Bank z siedzibą na Śląsku, a dokładnie w Katowicach – ING Bank Śląski, bo o nim mowa. Bank świadczy usługi banko zarówno dla indywidualnych osób, jak i firm oraz instytucji. Historia Banku sięga do roku 1988, kiedy to w wyniku wyłączenia z NBP powstał Bank Śląski. Następnie w roku 1996 większość udziałów baku przejęła holenderska grupa ING Groep. W roku 2001 Bank Śląski został połączony z ING Bank, a tym samym powstała nazwa użytkowa ING Bank Śląski, która funkcjonuje po dziś dzień. Na tą chwilę (grudzień 2018) Prezesem Banku jest Pan Brunon Bartkiewicz.

Jeśli korzystasz z usług ING i chcesz dowiedzieć się, o której godzinie będzie sesja na Twoje konto – sprawdź w powyższej tabeli. Natomiast jeśli oczekujesz na przelew z Banku ING – także zweryfikuj tabelę przelewów wychodzących z ING Bank.

ING Bank Śląski
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Ocen: 14 / Średnia: 4,93 na 5)
Loading...