Rozmiary Hugo Boss

Niemiecka marka Hugo Boss zajmująca się przede wszystkim produkcją oraz sprzedażą perfum, odzieży damskiej i męskiej, a także obuwia. Marka Hugo Boos założona została w Niemczech przez Hugo Ferdinanda Bossa z początkiem XX wieku, a dokładniej w roku 1924. Marka Hugo Boss oferuje odzież i obuwie z półki premium. Wysoka jakość materiałów, nowoczesny trend oraz własna linia ubrań. W poniższych tabelach rozmiarów Hugo Boss znajdziecie to co najważniejsze podczas zakupów. Rozmiarówka zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Tabela rozmiarów Hugo Boss




Odzież damska Hugo Boss

XXSXSSMLXLXXLXXXL
DE/CH/AT/BE/ES 3234363840424446
UK 4681012141618
Italy 3638404244464850
France 3436384042444648
USA 02468101214
Biust 788286909498102106
Talia 6064687276808488
Biodro 86909498102106110114
Długośc od ramienia 77.678.37979.780.481.181.882.5
Wewnętrzna długość nogi 8585858585858585

Odzież męska Hugo Boss

Europe 88909498102106110
UK 34L36L38L40L42L44L46L
USA 34L36L38L40L42L44L46L
Rozmiar 181184187190193195197
Klatka piersiowa 919497101105109113
Talia 76798286909498
Biodro 929598102106110114
Długość od ramienia 85.187899192.894.395.8
Wewnętrzna długość nogawki 86878889909192

Obuwie Hugo Boss

Rozmiar Europe 3939½4040½4141½4242½4343½4444½4545½4646½4748
Rozmiar UK 567891010½1111½1212½1314
Rozmiar USA 67891010½1111½1212½1313½1415
Długość stopy (cm) 25/25.225.3/25.625.7/25.926/26.326.3/26.626.7/26.927/27.227.3/27.627.7/27.928/28.228.3/28.628.7/28.929/29.229.3/29.629.7/29.930/30.230.3/30.630.7/30.9

Hugo Boss
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Ocen: 57 / Średnia: 4,02 na 5)
Loading...