Ile idzie Paczka w Ruchu?

Wiesz, że korzystasz z usługi Click&Collect? Jeśli nie, to właśnie wyjaśniamy na czym ona polega i dlaczego warto z niej korzystać na podstawie Paczka w RUCHu. Usługa inaczej nosi nazwę „zamów i odbierz”. Jedną z opcji dostawy jest Paczka w RUCHu. Chodzi o to, że zamawiasz produkty w internecie, a odbierasz w wyznaczonym punkcie – w tym przypadku w kioskach RUCHu. Punkty zazwyczaj są dobrze dobrane i umiejscowione w atrakcyjnych lokalizacjach, zarówno w miejscowościach, jak i terenach wiejskich.

Kto dostarcza Paczka w RUCHu?

Firma podpięła dostawę paczek pod swoją sieć logistyczną oraz punkty sprzedaży. Zatem dostawą paczek zajmują się m.in. kierowcy dostarczający także poranną prasę.

Ile idzie Paczka w RUCHu?

Z doświadczenia, ale także z informacji zawartych na oficjalnej stronie można przeczytać, że Paczka w 98% dociera już w ciągu dwóch dni od czasu jej nadania – około 48 godzin. Oznacza to, że jeśli zamówimy w poniedziałek to w środę powinna być do odbioru. Spotkaliśmy się niejednokrotnie, że nawet zamawiające we wtorek paczka była do odbioru w środę rano w punkcie RUCHu.
Ile czasu na odbiór paczki?

Paczkę możesz odebrać w miejscu, które zaznaczyłeś podczas zamówienia. Najlepiej dobrać punkt sprzedaży RUCH lub salon najbliżej się znajdujący Twojej lokalizacji. Ze względu, iż paczki idą bardzo szybko do adresata, a dostawa odbywa się wraz z prasą możesz spodziewać się, że rano odbierzesz swoją zamówioną przesyłkę już pod dwóch dniach od jej nadania. Paczka będzie leżała 5 dni w RUCHu od momentu otrzymania sms-a z kodem odbioru.

paczka kurierska
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Ocen: 42 / Średnia: 4,48 na 5)
Loading...